1. Akropolis-visjonen
  2. Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål om Akropolis-visjonen, eller ønsker du mer informasjon om noen av prosjektene som inngår i visjonen?

Oppdatert : 25.03.2022
Samarbeidspartnere

Stavanger kommune, Rogaland Teater, Museum Stavanger (MUST), Arkeologisk museum og Rogaland fylkeskommune samarbeider om å realisere Akropolis-visjonen.

Stavanger kommune er prosjektleder for utvikling av Rogaland Teater og Stavanger museum.

Kontaktinformasjon

Randi Hvam

Prosjektleder byggeprosjekt Rogaland Teater og Stavanger museum

Bymiljø og utbygging/Byggeprosjekter, Stavanger kommune

 

Mobil:
452 76 638
E-post:
randi.hvam@stavanger.kommune.no

Marita Aksnes

Rådgiver kultur, Stavanger kommune

Mobil:
916 01 925
E-post:
marita.aksnes@stavanger.kommune.no

Thomas Bendiksen

Prosjektleder Sceneskifte, Rogaland Teater

Mobil:
483 65 470
E-post:
thomas@rogaland-teater.no

Anja Fremo

Strategi- og markedssjef, Museum Stavanger

Mobil:
976 55 384
E-post:
anja.fremo@museumstavanger.no

Ole Madsen

Museumsdirektør, Arkeologisk museum

Telefon:
51 83 26 55
E-post:
ole.madsen@uis.no

Rune Thele

Kultur- og næringssjef, Rogaland fylkeskommune

E-post: rune.thele@rogfk.no

Mobil: 48 20 62 24

Heidi Klaveness

Avdelingssjef bygg- og eiendomsavdelingen, Rogaland fylkeskommune

 

Mobil:
970 25 077
E-post:
heidi.klaveness@rogfk.no