Tekststørrelse

PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Talende web har to lesemoduser:

Pek og lytt

Når ikonet med fingeren på er markert, leser Talende Web opp teksten du peker på, samtidig som du får en visuell tilbakemelding.

Marker og lytt

Markere teksten og deretter klikk på play-knappen for å få den opplest

Menu

  1. Hjem
  2. Kultur og fritid
  3. Kultur
  4. Kontakt kulturavdelingen

Kontakt kulturavdelingen

Kulturavdelingen består av kultursjef og seks rådgivere, og vi har kontor i andre etasje i Rådhuset (tidligere byarkivet). Her kan du lese om hvilke ansvarsområder vi har, og hvordan du kontakter oss.

Følg oss på Facebook:

Kontaktinformasjon

Kulturavdelingen

Besøksadresse:

Rådhuset, Øvre Kleivegate 15

Postadresse:

Postboks 8001 4068 Stavanger

E-post:
postmottak.ios@stavanger.kommune.no

Arnfinn Bjerkestrand

Kultursjef

Mobil:
916 84 281
Telefon:
51 50 71 76
E-post:
arnfinn.bjerkestrand@stavanger.kommune.no

Marita Aksnes

Rådgiver

Kulturplan 2018-2025, litteratur, kulturarv, musikk

Mobil:
916 01 925
Telefon:
51 50 83 92
E-post:
marita.aksnes@stavanger.kommune.no

Stein Andreassen

Rådgiver 

Musikk, festivaler og større arrangementer, kulturarrangører

Telefon:
51 50 79 60
E-post:
stein.andreassen@stavanger.kommune.no

Lena Antonius

Rådgiver (prosjektstilling)

Jubileer og markeringer 2018-2025

Mobil:
948 36 022
Telefon:
51 50 74 08
E-post:
lena.antonius@stavanger.kommune.no

Inger S. Bjerga

Rådgiver

Visuell kunst, kunstutvalget, kunst i offentlige rom

Telefon:
51 50 72 72
E-post:
ibjerga@stavanger.kommune.no

Kristina Ehrenberg-Rasmussen

Rådgiver (i permisjon til 10.10.2018)

Kulturplan 2018-2025

Mobil:
926 32 538
E-post:
kristina.ehrenberg-rasmussen@stavanger.kommune.no

Maren Skoie

Rådgiver

Visuell kunst, Stavanger kommunes kunstsamling, kunstnerboliger, kulturarv

Mobil:
402 03 354
Telefon:
51 50 71 66
E-post:
maren.skoie@stavanger.kommune.no

Jeanette Flåte Vikse

Rådgiver

Økonomi, den kulturelle spaserstokken, legat, stipend og priser 

Telefon:
51 50 86 37
E-post:
jeanette.flate.vikse@stavanger.kommune.no

Helene Ødegaard

Rådgiver

Visuell kunst, scenekunst, film, internasjonale kulturprosjekt 

Mobil:
450 28 785
E-post:
helene.odegaard@stavanger.kommune.no