1. Stavanger Business Region
  2. Kontaktpunkt for næringslivet

Kontaktpunkt for næringslivet

Kommunen er alltid på jakt etter løsninger som skaper vekst og arbeidsplasser i næringslivet.

Oppdatert : 21.12.2023

Kommunen har avtaler med en rekke leverandører om ulike tjenester og produkter. Se listen om vi allerede har avtaler innen området du jobber med.

Kontakt oss

Bruk dette skjemaet og fortell om din idé. Vi er særlig opptatt av:

  • hvilket problem tjenesten vil løse
  • hvilke behov dekkes
  • hvilken effekt dere tenker dette skal dette gi
  • har andre kommuner/virksomheter tatt i bruk løsningen

Skjemaet passer for gründere og små- og mellomstore bedrifter. Skjema gjør det enklere for kommunen å vurdere om det er grunnlag for samarbeid.

Kontaktinformasjon

Grethe Andersen

rådgiver

Mobil:
982 51 735
E-post:
grethe.andersen@stavanger.kommune.no
Kjell Gunnar Pettersen

Kjell G. Pettersen

rådgiver

Telefon:
51 91 21 14
E-post:
kjell.g.pettersen@stavanger.kommune.no
Jonas Jørstad

Jonas Jørstad

rådgiver

Mobil:
458 54 789
E-post:
joj@stavanger.kommune.no

Tom Kjellsen

rådgiver havbruk

Mobil:
930 23 506
E-post:
tom.kjellsen@stavanger.kommune.no
Even Eide

Even Eide

Rådgiver

Mobil:
469 61 884
E-post:
even.eide@stavanger.kommune.no

Birger Haraldseid

Rådgiver

Mobil:
908 93 186
E-post:
birger.haraldseid@stavanger.kommune.no
Julie Hammer

Julie Hammer

Merkevare- og kommunikasjonsrådgiver (i permisjon)

Mobil:
980 61 789
E-post:
julie.hammer@stavanger.kommune.no
Marthe Reienes

Marthe Reienes

Merkevare- og kommunikasjonsrådgiver

Mobil:
416 05 120
E-post:
marthe.reienes@stavanger.kommune.no
Lars Martin Sætre Helgeland

Lars Martin Sætre Helgeland

rådgiver

Mobil:
934 55 659
E-post:
lars.martin.saetre.helgeland@stavanger.kommune.no
Linda Ekholm

Linda Ekholm

rådgiver

Mobil:
413 90 743
E-post:
linda.ekholm@stavanger.kommune.no