Tekststørrelse

PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Talende web har to lesemoduser:

Pek og lytt

Når ikonet med fingeren på er markert, leser Talende Web opp teksten du peker på, samtidig som du får en visuell tilbakemelding.

Marker og lytt

Markere teksten og deretter klikk på play-knappen for å få den opplest

Menu

  1. Hjem
  2. Helse og omsorg
  3. Rus og avhengighet
  4. Mottak- og oppfølgingssenter for unge - MO-Ung

Kontaktinformasjon

Lisbeth Skibenes

Mottak og-oppfølgingssenter for unge
Avdelingsleder

Mobil:
948 64 551
Telefon:
51 91 38 97
E-post:
lskibene@stavanger.kommune.no

Sofie Njærheim Thorsvik

Mottak- og oppfølgingssenter for unge
Spesialvernepleier

Mobil:
477 82 074
Telefon:
51 50 88 94
E-post:
sofie.njaerheim.thorsvik@stavanger.kommune.no

Weronicha Sikveland Haugsnes

Mottak- og oppfølgingssenter for unge
Barnevernspedagog

Mobil:
476 97 417
Telefon:
51 91 25 42
E-post:
weronicha.sikveland.haugsnes@stavanger.kommune.no

Anne Merete Lesto

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Ungdomskoordinator (Ansvar for koordinering av påtaleunnlatelse)

Mobil:
906 67 269
Telefon:
51 50 81 89
E-post:
anne.merete.lesto@stavanger.kommune.no

Berit Flemsæter

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Veileder/jurist

Mobil:
948 65 958
Telefon:
51 50 86 93
E-post:
berit.flemseter@stavanger.kommune.no

Camilla Hove-Korsmo

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Sykepleier

Mobil:
476 99 019
Telefon:
51 50 76 19
E-post:
camilla.hove-korsmo@stavanger.kommune.no

Frode Østberg

 Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Barnevernspedagog

Mobil:
482 99 419
Telefon:
51 50 86 13
E-post:
frode.ostberg@stavanger.kommune.no

Gudrun Espevold

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Sykepleier

Mobil:
468 98 328
Telefon:
51 91 38 92
E-post:
gudrun.espevold@stavanger.kommune,.no

Kristin Skretting

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Sosionom

Mobil:
459 73 722
Telefon:
51 50 84 86
E-post:
kristin.skretting@stavanger.kommune.no

Gro Skartveit

Mottak og- oppfølgingssenter for unge
Prosjektleder

Mobil:
488 68 220
Telefon:
51 50 88 78
E-post:
gro.skartveit@stavanger.kommune.no