Ansatt i hjemmetjenesten smittet
En ansatt i Eiganes og Tasta hjemmebaserte tjenester har testet positivt for covid-19.
PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Når ikonet med fingeren på er markert, leser Talende Web opp teksten du peker på, samtidig som du får en visuell tilbakemelding.
Markere teksten og deretter klikk på play-knappen for å få den opplest
En ansatt i Eiganes og Tasta hjemmebaserte tjenester har testet positivt for covid-19.
En medarbeider i Madla og Tjensvoll hjemmebaserte tjenester har testet positivt på Covid-19.
Tre elever på 1., 3. og 5. trinn ved Tasta skole har testet positivt på covid-19.
En elev på 1. trinn ved Vardenes skole har testet positivt på covid-19.
Lørdag 27. mars ble det klart at en ny elev på 8. trinn ved Kristianslyst skole har testet positivt på covid-19.
Nok en elev på 3. trinn ved Byfjord skole har testet positivt på covid-19. Karantenetiden for de to klassene er forlenget med ett døgn, til 4. april.
En ansatt i Sundelia barnehage, som er en del av Sunde/Kvernvikbarnehagene, har testet positivt på covid-19.
En elev på 9. trinn ved St. Svithun skole har testet positivt på Covid-19.
Folkehelseinstituttet har forlenget pausen i vaksinering med AstraZeneca med tre uker fram til 15. april. FHI mener det er behov for flere undersøkelser.
Legevaktsjef Nina Horpestad minner om at alle som trenger legehjelp må kontakte fastlegen sin i fastlegens åpningstid. Det gjelder også de med luftveissymptomer.
Det første året etter kommunesamanslåinga med Rennesøy og Finnøy vart prega av koronapandemien. Trass i pandemien har Stavanger kommune levert gode og forsvarlege tenester til innbyggjarane – takka vera ein uvurderleg innsats frå medarbeidarar, leiarar og politikarar i kommunen.
En elev ved Johannes læringssenter har testet positivt på covid-19. 13 elever og 3 ansatte er satt i karantene.
I 2021 skal Stavanger kommune dele ut over fire millionar til det frie feltet. Tilskotsordningane til kunst og kultur er fornya, og det er nå lansert to nye ordningar.
En elev på 6.trinn på Kvaleberg skole har testet positivt på covid-19.
Etter at regjeringen i går kveld la fram nasjonale smitteverntiltak, blir det ikke innført lokale regler på Nord-Jæren.
En elev på Våland skole har testet positivt på covid-19. Eleven har ikke vært på skolen etter smittetidspunktet, men har truffet noen elever på fritiden.
En elev ved 7. trinn på Nylund skole har testet positivt for covid-19. 19 elever og to voksne er i karantene.
Et barn i Bråde barnehage og en elev ved 5. trinn på Vardenes skole har testet positivt for covid-19.
Ytterligere en ansatt i Varden barnehage har testet positivt for covid-19.
Ytterligere en ansatt har testet positivt i forbindelse med koronautbruddet i Bekketunet barnehage. Barnehagen har åpnet på rødt nivå.
Vi svarer ikke på henvendelser her, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre!
Vi beklager...
Vi begrenser antall mulige tilbakemeldinger fra samme IP-adresse innen et gitt tidsrom. Du har nå nådd denne grensen.